WYCIECZKA „POSZUKIWANIE KOLORÓW POLSKIEJ JESIENI” :-)

4 października „Jeżyki” oraz „Pszczółki” wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni wybrały się na wycieczkę, która dostarczyła nam nie tylko wielu wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń.

Wyjście na wycieczkę poprzedziła rozmowa nt różnych ekosystemów naszego środowiska tj.: park, las, sad i różnic między nimi. Rozmawialiśmy również o zasadach obowiązujących podczas wypraw i o bezpieczeństwie podczas przechodzenia przez ulicę. Podziwialiśmy jesienne barwy, słuchaliśmyo dgłosów przyrody. Podczas wycieczki zbieraliśmy najpiękniejsze liście, kasztany, którymi przyozdobiliśmy nasze kąciki przyrody. Był też czas na bieganie, zabawy, grę w piłkę oraz piknik.

Zadowoleni z kieszeniami pełnymi kasztanów, bukietami kolorowych liści oraz pustyni plecakami wróciliśmy do naszego przedszkola. Już nie możemy doczekać się następnej wycieczki…

P. Wymazała

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć