CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT – PODSUMOWANIE AKCJI

Jak zapewne Państwo pamiętacie, jakiś czas temu zakończyła się zbiórka darów dla bezdomnych psów i kotów znajdujących się w schronisku w Borku. Dzięki zaangażowaniu w akcję przedszkolaków, które nie są obojętne na los tych biednych zwierząt i Waszą empatię, udało się zebrać całkiem pokaźną liczbę karmy, zabawek, kocy oraz tego wszystkiego, co szczególnie w zimie przyda się do ocieplenia psich bud. Rzeczy te zostały zawiezione już w grudniu do Borku. Panie pracujące w schronisku bardzo dziękowały za dobre serca przedszkolaków i ich niezawodnych rodziców. 

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli naszą akcję i tuż przed świętami postanowili się podzielić tym co mają. Te, czasem drobne gesty, podglądają nasze dzieci i uczą się, że warto pomagać, także zwierzętom. W imieniu tych szczekających i miauczących „bidul”, czekających na odmianę swego marnego losu, bardzo DZIĘKUJEMY.

R. Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć