DZIEŃ DZIECKA

Drugi rok z rzędu w dniu 1 czerwca Rada Rodziców przy Przedszkolu w Lipnicy Murowanej zorganizowała dla wszystkich przedszkolaków specjalny Dzień Dziecka. Dzieci podzielone na grupy przychodziły wraz z nauczycielami na Stary Plac Zabaw, gdzie mogły skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji: malowania twarzy, ogromnych baniek, malowania na folii, zabaw z animatorami, dużej dmuchanej zjeżdżalni, przejażdżki melexem i innych. Na zmęczonych czekała wata cukrowa, popcorn oraz przygotowany przez pracowników przedszkola smaczny obiad – w tym dniu w postaci grilla. Dzięki świetnej pogodzie, przedszkolaki mogły bawić się, tańczyć i skakać aż do utraty sił… tylko czy one w ogóle potrafią się zmęczyć? 
Dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn i cieszący się ogromnym powodzeniem Melex bezpłatnie użyczyli strażacy OSP z Lipnicy Górnej,  a bezpłatny dostęp do prądu kolejny raz zapewniła Pani Janczyk.

Rada Rodziców Przedszkola

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

galeria 1

galeria 2

galeria 3

.

Dyrekcja Przedszkola pragnie serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku z Okazji Dnia Dziecka: Rodzicom z Rady Rodziców obecnym z nami w tym dniu za poświęcony czas i siły, nauczycielom i pracownikom przedszkola a w sposób wyjątkowy Strażakom z OSP w Lipnicy Górnej za wspaniałe atrakcje dla dzieci, zwłaszcza dmuchaną zjeżdżalnię i przejażdżki melexem :) Radość i uśmiech przedszkolaków – bezcenne.