DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – LIPNICA DOLNA

We czwartek 25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Misie chyba wszystkim kojarzą się z czymś miłym, ciepłym, bezpiecznym, dlatego są tak bardzo lubiane przez dzieci. Również dorośli mają sympatię do pluszowych misiów, bo dla wielu, jeśli nie dla wszystkich, kojarzy się z miłym wspomnieniem dzieciństwa. 

W tym dniu dzieci z domu przyniosły swoje ulubione maskotki, którymi dzielnie opiekowały się cały czas pobytu w przedszkolu. Misie obejrzały wraz z przedszkolakami film pt.”Historia pluszowego misia”, brały udział we wszystkich zabawach, a potem dopingowały dzieci do porządkowania sali. Przyglądały się cichutko gdy ich opiekunowie malowali misie i wykonywali misiowe opaski. W ten szczególny dzień wszystko było misiowe…. Na koniec przedszkolaki odśpiewały głośne sto lat na cześć swoich mięciutkich przyjaciół. Wydaje się, że Misiom bardzo się u nas spodobało, bo obiecały za jakiś czas znów nas odwiedzić.        

                              R. Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć