DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

dzien-przedszkolakaW piątek, 20 września, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – zabawy, gry zespołowe, turnieje zręcznościowe i turnieje wiedzy, malowanie twarzy, pamiątkowe odznaki. Panie zadbały o to, aby zajęcia wywołały na buziach przedszkolaków mnóstwo uśmiechu. W każdej grupie przeprowadziły akcję plastyczną z dziećmi, mającą na celu wykonanie dowolną techniką sylwety przedszkolaka. Uwieńczeniem plastycznych zmagań jest wspólna wystawa sylwet przedszkolaków w holu przedszkola pod hasłem A ja rosnę i rosnę, latem, zimą, na wiosnę…. Wystawa wzbogacona jest o informacje dla rodziców o etapach rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym a także o sposobach wspomagania rozwoju dziecka przez rodziców.

Najmłodszym, z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkiego najlepszego!

Zapraszamy do galerii zdjęć