FUNKCJONARIUSZE POLICJI Z WIZYTĄ W GRUPIE „MOTYLKI”

W piątek 24 marca gościliśmy wyjątkowych gości. Odwiedzili nas policjanci: pani Iwona, pan Bartłomiej, pan Daniel i policyjny pies Rita. Nasze przedszkolaki zachwycone pieskiem z trudem usiedziały na miejscu, chcąc go pogłaskać.  Większym opanowaniem wykazała się Ritka, która bardzo dobrze wyszkolona, warowała przy nodze swojego opiekuna. W tym czasie nasze przedszkolaki wraz z panią Iwoną rozmawiały na temat bezpieczeństwa na drodze i w domu. Następnie odbył się mały pokaz umiejętności Ritki i w końcu padły magiczne słowa: „przerwa” na które Ritka radośnie zareagowała i mogła podejść do dzieci na pieszczoty. Nasze motylki głaskały i przytulały uradowaną Ritkę, a następnie pokazały psince sale i łazienkę. I ta część wspólnych czułości-dzieci i Ritki- trwała najdłużej. Opanowując trochę tłum, z pomocą panów policjantów powróciliśmy do zapoznania się z zawodem policjanta i z wyposażeniem wykorzystywanym w czasie pracy. Zaśpiewaliśmy również piosenkę „Kolorowe światła” dla gości i wręczyliśmy przygotowane podziękowania i karmę dla Ritki. Bardzo dziękujemy za spotkanie i świetne podejście do dzieci, a Ritce za ogromną cierpliwość i możliwość głaskania i przytulania do woli. 😊

Jot.Zet.

Zapraszamy do fotorelacji