MAŁY PRZEDSZKOLAK – WIELKI PATRIOTA

Dnia 10 listopada o godzinie 11:11 nasze przedszkolaki przyłączyły się po raz kolejny do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu” i pięknie odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. Dzieci wiedzą jak ważnym dniem jest Święto Odzyskania Niepodległości Przez Polskę – nauczycielki na tyle, na ile można było, przybliżyły  im  tematykę dotyczącą tego ważnego dla każdego Polaka Dnia. Znają też symbole narodowe: godło, flagę i właśnie hymn – wiedzą też jaką postawę należy przyjąć przy jego śpiewaniu. Sporo przedszkolaków z powodu chorób lub wynikającej z obecnej sytuacji izolacji, przebywa w swoich domach, jednak i tam dzieci przyłączyły się do tej pięknej i bardzo wartościowej akcji.
     Wierzymy, że z naszych przedszkolaków wyrosną prawdziwie mądrzy patrioci, bezwarunkowo kochający  swoją ojczyznę ale i też otwarci i tolerancyjni w stosunku do innych.

Nauczyciele

Relacja z grupy Kotków

Relacja z grupy Misiów

Relacja z grupy Motylków

Relacja z grupy Pszczółek

Relacja z grupy Promyczków

Relacja z grupy Sówek