PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „ZBIERAMY NAKLEJKI NA MASKOTKI DLA DZIECI Z CZD W WARSZAWIE”

W październiku i listopadzie 2021 roku lipnickie przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji zbierania naklejek na maskotki z Biedronki dla dzieci ze szpitala  Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Inicjatorką akcji jest pani Anna Ojer – Warszawianka Roku 2018, obecnie radna Dzielnicy Wawer, a także założycielka grupy „SOS – mieszkańcy Wawra rodzicom dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka”, która zajmuje się organizowaniem pomocy dla rodziców dzieci przebywających w CZD.
    W tegorocznej akcji zebraliśmy wspólnie 1360 naklejek, którymi nasze przedszkolaki uzupełniły specjalne albumy. Te z kolei zostały wymienione na 17 pluszowych maskotek, które kurierem, wraz z życzeniami zdrowia, wyruszyły do małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. To mała, ale jakże ważna cegiełka Przedszkolnego Koła Wolontariatu działającego na terenie lipnickiego przedszkola na rzecz dziecięcych uśmiechów.
Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom, a także pracownikom przedszkola wspierającym akcję. To był bardzo owocny i dobry czas!
.
koordynatorzy akcji
A. Piechnik, J. Zych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć