PODSUMOWANIE PRACY W GRUPACH NAJMŁODSZYCH

Miniony tydzień w gr I i II był bardzo ważny i wyjątkowy, ponieważ upłynął pod hasłem „RODZINA”. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dzień mamy to świetny moment, aby ukazać dzieciom, że RODZINA jest najważniejsza. Niestety sytuacja sprawiła, że w tym roku Nasze Przedszkolaki nie mogą przygotować w przedszkolu uroczystości dla Swoich rodziców. Dlatego chociaż w małym stopniu dzieci zrekompensowały brak uroczystości poprzez przygotowane piosenki, wiersze i życzenia. Dzieci mogły wyrazić swoją miłość i szacunek do swoich mam. Przedszkolaki mogły także sprawić radość swoim bliskim poprzez obdarowanie ich samodzielnie wykonanymi upominkami:). Zakończyliśmy tydzień również uroczyście, ponieważ obchodziliśmy „Dzień Patrona” do którego dzieci przygotowywały się cały tydzień tworząc piękne portrety św. Urszuli oraz pisząc prośby, które zostały zaniesiony do kościoła w dniu uroczystości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i uczestnictwo we mszy:) To był tydzień pełen rodzinnych wrażeń. Dziękujemy i zapraszamy do galerii :)

P. Wymazała

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. I i II