PRZYSZŁA DO NAS PANI JESIEŃ – LIPNICA DOLNA

jesienne-drzewaW tym tygodniu przybył do nas długo oczekiwany gość. Ze względu na ogrom obowiązków dopiero teraz udało się Pani Jesieni  – bo o niej mowa – dotrzeć do nas. Spotkanie było bardzo radosne i kolorowe. Pani Jesień przyniosła ze sobą kosze jesiennych skarbów; kasztanów, orzechów, kolorowych liści, wrzosów , owoców i innych wspaniałości.
Dzieci mogły też posłuchać czytanego przez nią opowiadania ….. a potem wypowiedzieć się o swoich obserwacjach przyrodniczych związanych z tą porą roku. Potem Pani Jesień porwała dzieci do wesołej zabawy przy muzyce. Poprosiła też dzieci o namalowanie jej portretu i zorganizowanie minikonkursu plastycznego, którego będzie głównym jurorem.
Dziękujemy mamie Majeczki za kreatywność i chęć współdziałania. Zapraszamy innych odważnych rodziców do czytania dzieciom.
                                                                                                                                                                                                              R. Krzyżak

Zapraszamy do galerii zdjęć