ŚPIEWAJĄCY TATA U PSZCZÓŁEK

W środę 22 marca czekała nasze Pszczółki miła niespodzianka, odwiedził nas kolejny gość z grona naszych rodziców. Tym razem był to tata Olusia Pan Kamil Grabarz, który jak się okazało nie przybył sam… towarzyszyła Mu gitara. Pan Kamil to śpiewający tata, twórca muzyczny. Będąc w temacie wiosennym w tym tygodniu Pszczółki rozmawiają o pracy rolnika, pracy w polu i w ogrodzie. Wiele na ten temat wiedzą i chętnie o nim opowiadają. Tata Olusia przybył do nas z nie lada gratką – zorganizował dla nas wspaniałe warsztaty muzyczne podczas których uczyliśmy się i wspólnie z nim śpiewaliśmy utwór „Wesoły Rolnik”, którego autorem tekstu oraz muzyki jest właśnie Pan Kamil Grabarz. Oj działo się, po wspólnym śpiewie każdy przedszkolak mógł zagrać na gitarze elektrycznej, co było wielką atrakcją, a piosenka tak „wpadła” nam w ucho, że nuciliśmy ją do końca dnia. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi za wizytę i już czekamy na kolejne.

A. Marzec – Kokoszka

Zapraszam do oglądania zdjęć