SPOTKANIE WIGILIJNE – LIPNICA DOLNA

We środę 23 grudnia w oddziale przedszkolnym w Lipnicy Dolnej odbyła się uroczysta Wigilia. Atmosferę świąt Bożego Narodzenia czuć było już od rana, dzieci przyszły odświętnie ubrane i w doskonałych humorach. Także od samego rana rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie przy choince, oraz zadbaliśmy o piękny i uroczysty wystrój naszej sali. Gdy wszystko było już gotowe, z radia sączyła się melodia cudnej kolędy, a na sali zapachniało wigilijnym barszczem i uszkami, wszyscy składaliśmy sobie ciepłe życzenia, takie które tylko dzieci potrafią wymyślić i swoisty sposób ofiarować…. och, jak zrobiło się magicznie i przejmująco. Potem oczywiście był pyszny barszczyk z uszkami i owoce, które zorganizowała dla nas Rada Rodziców, za co im bardzo DZIĘKUJEMY. Ten dzień również zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem i przesłaniem życzeń on line dla tych przedszkolaków, które z różnych przyczyn w ten dzień nie mogły być razem z nami. Wychodząc do domu dzieci zabierały ze sobą specjalnie na ten dzień przygotowane stroiki z życzeniami dla Rodziców.
Ps. Niestety nie ma fotorelacji z tego wyjątkowego dnia, gdyż nie było po prostu czasu na ich wykonanie. Można jednak obejrzeć krótki fragment naszego kolędowania.
 

  R. Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia fragmentu kolędowania