SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM WODNYM

Znalezione obrazy dla zapytania: wodny ratownikW związku z realizowanym tygodniowym tematem dotyczącym zawodów, gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Karolci i Kasi. Pani Gosia współpracuje z RATOWNICTWEM WODNYM RZECZPOSPOLITEJ- ODDZIAŁ MYŚLENICE. Celem wizyty naszego gościa było zapoznanie dzieci z naprawdę ciężką i odpowiedzialną pracą ratownika wodnego. Przedszkolaki poznały sprzęt jakim posługują się ratownicy wodni oraz sposoby jego wykorzystywania. Pani Gosia przedstawiła dzieciom w bardzo ciekawy sposób (co widać na zdjęciach) wszystkie kwestie związane z bezpiecznym pobytem na kąpieliskach, basenach czy nad morzem. Przedszkolaki na pewno na długo zapamiętają to spotkanie oraz informacje, które zostały im przekazane. Było nam niezmiernie miło gościć Panią w naszej placówce. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie. 

P. Wymazała

Zapraszamy do galerii zdjęć