ŚWIĘTO PATRONKI PRZEDSZKOLA

W wigilię narodzin św. Urszuli Ledóchowskiej dla nieba w przedszkolu świętowaliśmy Dzień Patronki Przedszkola. Na część artystyczną, wystawianą dwa razy, dzieci sześcioletnie z grupy Sówek wraz z wych. A. Piechnik i s. Dorotą Kedziorą zaprosiły  gości oraz całą społeczność przedszkola, by przybliżyć postać świętej Urszuli, niegdysiejszej mieszkanki Lipnicy. Po występach aktorka wcielająca się w rolę św. Urszuli rozdała gościom i pracownikom przedszkola upominki – mini książeczki z myślami św. Urszuli. Sówki zaaranżowały także przestrzeń przy płycie marmurowej poświęconej św. Urszuli przed swoją salą, wykonując wspólnie obraz przedstawiający swoją patronkę wśród dzieci. Uroczystości zakończono 29 maja mszą świętą w kościele p.w. św. Andrzeja w Lipnicy Murowanej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć