WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

1 września dzieci wracają do przedszkola – czekamy na nie z niecierpliwością. Wobec obecnej sytuacji epidemicznej, ale również zgodnie ze zwyczajem, w przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Przedszkolaki przychodzą rano, do godz. 8.30 do przedszkola, szukają swojej szafeczki według znaczka, przebierają buty i są odprowadzane przez rodzica na salę zajęć. Każda grupa i sala ma swoją nazwę, więc z pewnością łatwo będzie trafić do właściwej grupy. Tam krótko i z uśmiechem żegnamy się z naszą pociechą i zostawiamy pod opieką Pani.

Zachęcamy, aby nowe dzieci w pierwszych dniach zostawały w przedszkolu trochę krócej, oczywiście w miarę możliwości, np. do obiadku, żeby mogły się spokojnie adaptować. Pierwszego dnia należy przynieść jedynie papcie i ubranko na przebranie w podpisanym worku, który zostawiamy w szafce w szatni.

Poniżej znajduje się PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA I ZASAD FUNKCJONOWANIE PRZEDSZKOLA W CZASIE EPIDEMII COVID – 19. Jest ona zaktualizowana zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Wszyscy Rodzice są zobowiązani do zapoznania się z jej zapisami, zwłaszcza niebieską częścią, która dotyczy bezpośrednio osób przyprowadzających i odbierających dzieci. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa a zwłaszcza dla zdrowia dzieci, prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad obowiązujących w przedszkolu.

 

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA I ZASAD FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA W TRAKCIE PANDEMII