WIZYTA MUZYKA – LIPNICA DOLNA

Początek paźaudycja-muzycznadziernika obfitował w wiele miłych i sympatycznych spotkań. Jednym z nich była wizyta w naszym oddziale Pana Kamila Grabarza, który jest znanym szerokiej publiczności muzykiem i wokalistą. Pan Kamil zaprosił dzieci do  wspólnego muzykowania (przedszkolaki otrzymały proste instrumenty perkusyjne) i śpiewania znanych piosenek z dziecięcego repertuaru. Zaprezentował także fragmenty standardów jazzowych czy rock and rollowych. Zagrał na kilku instrumentach między innymi na saksofonie i gitarze. Na zakończenie zainspirowany energią i żywotnością naszych przedszkolaczków, zaprosił ich do tańca. Po skończonej zabawie Pani Madzia – żona p. Kamila ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Na jakim instrumencie chciałbyś grać?”. Konkurs ów już został rostrzygnięty a laureaci obdarowani upominkami. Pozostałe dzieci mogły cieszyć się słodką niespodzianką. Dziękujemy pięknie za wspaniałą zabawę.

R. Krzyżak

Zapraszamy do galerii zdjęć