WYCIECZKA PSZCZÓŁEK DO GOSPODARSTWA ROLNEGO PAŃSTWA PAŁKÓW W LIPNICY GÓRNEJ

21 października grupa Pszczółek wyruszyła autokarem na wycieczkę do gospodarstwa Państwa Pałków w Lipnicy Górnej – rodziców naszej Juleczki.  Czekało tam na nas wiele atrakcji. Dzieci odwiedziły wszystkie zwierzęta mieszkające w gospodarstwie – konie, krowy, cielęta, królika, gołębie, kury, gęsi, perliczki, kotki oraz pieska słodkiego, 1,5- miesięcznego owczarka podhalańskiego, który okazał się wdzięcznym modelem i zarazem maskotką dla wszystkich dzieci. Na naszych przedszkolaków czekał przygotowany przez Panią Elę poczęstunek, oraz piękna jesienna dekoracja, na której wykonaliśmy cudowną sesję jesienną. Zabawy było co niemiara. To był niezapomniany, pełen wrażeń wyjazd. Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie za zaproszenie.

A. Marzec – Kokoszka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – galeria 1

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć – galeria 2